WWE RPG™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG™

KESİNLİKLE HAFTALIK MAÇ DÜZENİNE BAK

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Michelle McCool olmak istiyorum

2 posters
YazarMesaj
Michelle McCool
Süper Moderatör
Michelle McCool

Rep : 78

Kişi sayfası
Can:
Michelle McCool olmak istiyorum Left_bar_bleue5000/5000Michelle McCool olmak istiyorum Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Para:
Michelle McCool olmak istiyorum Left_bar_bleue50000/40000Michelle McCool olmak istiyorum Empty_bar_bleue  (50000/40000)
Meslek: Magazin Muhabiri 2

Michelle McCool olmak istiyorum Empty
MesajKonu: Michelle McCool olmak istiyorum   Michelle McCool olmak istiyorum Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 11:13 pm

Michelle Leigh McCool[4] (25 Ocak 1980) bir Amerikalı profesyonel güreşçi Şu an için çalışıyor World Wrestling Entertainment (WWE) üzerinde SmackDown marka.
McCool başlangıçta olarak çalıştı orta okul öğretmen Palatka, Florida. Dedi, ancak, 2004 yılında WWE katılan sonra katıldı 2.004 WWE Diva Search. Onu ilk ekrandaki görevinde öncelikle kişisel bir eğitmen ve arada bir güreşçi gibi davranıyordu. Aynı zamanda takım için yönetici görevi K. C. James ve Idol Stevens, Topluca Öğretmen Hayvanlar gibi, 2006 yılında onu değiştirdikten sonra bilinen ekran karakteri bir öğretmen. Da Great American Bash 2008 yılında, o açılış oldu WWE Divas ChampionYaklaşık beş ay için başlık tutarak. Daha sonra kazandı WWE Bayanlar Futbol Şampiyonası at Bash 2009, ilk kişi olmak iki başlık düzenlenen sahip.

Içeriği

[gizlemek]

//

[değiştir] World Wrestling Entertainment

[değiştir] Diva Arama ve eğitim (2004-2006)

McCool birinci geldi World Wrestling Entertainment (WWE) rakip olarak da 2.004 WWE Diva Search, Için kaybetme Christy Hemme.[2] Her ne elenen, WWE üç yıllık bir anlaşma Kasım ayında onu imzaladı.[2] Yarışma kazanan değil rağmen, o daha sonra girmiştir SmackDown! olarak fan favorite bir "Personal Trainer" ile hile.[2] She çekişti ilk SmackDown! karşılaştırmak, ekip ile Big Show yenmek için Dawn Marie ve Rene Dupree 3 Mart 2005 tarihinde.[5] Birkaç ay sonra, McCool davası arasında bir parçası oldu MNM ve Heidenreich when she karşı Heidenreich savundu MNM's müdür Melina's sözlü saldırılar.[2] 30 Haziran'da bir maç olarak, Melina kaldıraç olarak halka halatlar yasadışı yardımıyla onu iğneleyerek McCool yendi.[2] Maçtan sonra MNM onların tamamlayan uygulandı Snapshot, McCool gör.[2]
McCool sonra WWE gelişimsel tesisine gönderildi Deep South Güreş (DSW), burada, röportajlar yapılır, çekişti, segmentler barındırılan verilmiştir ve renk yorumu.[2] DSW okurken, o bir bir alerjik reaksiyon sonra hastaneye reçeteli ilaç ve geçici olarak kurtarmak için gözden düştü oldu.[2] Sonunda, o WWE diğer gelişimsel ülkesinde tren başladı Ohio Valley Wrestling (OVW). OVW okurken, o ve ikili yönetim başladı Amish Roadkill ve K.C. James.[2]
[değiştir] Öğretmen Hayvanlar (2006-2007)

O geri döndü SmackDown! Bu süre olarak çalışan 2 Haziran 2006 tarihinde iğrenç karakter Bir "seksi öğretmen" hile, onun gerçek hayat deneyimleri üzerine çekerek ile.[2] Onu geldikten sonra, o ile uyumlu Kristal Marshall için kan davası ile Jillian Hall ve Ashley Massaro.[2] Bu kavga bir yol Ölümcül Dört-Way Sutyen ve külot maç da Great American Bash, Massaro kazandığı.[6] Ona ilk single kazanılan Temmuz 28 baskı eşleşmesi SmackDown!, Mağlup Salonu yasadışı koz olarak ipleri kullanarak.[7] Kısa süre sonra, onun gibi hareket başladı valet için ekip onun K. C. James ve Idol Stevens, Onlarla birlikte her dernek, nedeniyle, Öğretmen Hayvanlar lakabı vardı.[2][8] Kan davalı üçlüsü ile başladı Paul London and Brian Kendrick, Ve vale Massaro, için WWE Tag Team ChampionshipAma şampiyonu asla.[2] Kavga ne zaman Londra ve Kendrick de onlara karşı bir maç kazandı sona erdi No Mercy Ekim ayında.[9] 28 Kasım McCool genişletilmiş bir böbrek, hastaneye bir kırık sternumVe bir elektrolit dengesizlik.1[10] O hastaneden 2 Aralık tarihinde yayımlanmıştır.[11]
[değiştir] All-American Diva; Divas Champion (2007-2008)

McCool 30 Mart 2007 baskı döndü SmackDown!, Orada bir 10-Diva Tag Team Match katıldı.[12] Nisan 13 baskısının Açık SmackDown!Olduktan sonra Jillian Hall backstage saldırıya uğradı, McCool fan sevdiğiniz bir kez daha oldu ne zaman o Ashley Massaro yardımı geldi.[13] Mayıs 28 baskısının Açık Ham, McCool kazandı Anma Günü Bikini Sahil Splash Battle Royal melina ortadan kaldırarak.[14] Daha sonra, bir maç serileri arasında yer aldı Victoria ve McCool,[15] Bir dahil Tag Team Match Karışık nerede Victoria ve Kenny Dykstra yendi ve McCool Chuck Palumbo.[16]Michelle McCool olmak istiyorum 140px-Michelle-McCool-GAB Michelle McCool olmak istiyorum Magnify-clip
McCool sonra ilk olma Divas Champion da Great American Bash

McCool sonra arasında bir kan davası ortasında yakalanmış oldu rezil Jamie Noble ve onun ekran arkadaşı Chuck Palumbo gör.[2] Erkekler arasında bir maç serisi sonra, Noble bir maçta Palumbo yenerek McCool ile bir tarih kazanmıştır.[2] Storyline yılında Palumbo yanlışlıkla bir maç sırasında, McCool elbowed[2] ona bir zarar neden sarsıntı.[17] Şirket zaman McCool onun özür reddetti dağıldı.[2] Daha sonra Victoria yarışmaları bir dizi rekabet için gitti Eve Torres, Maryse ve Cherry belirlemek için SmackDown! "top Diva, daha sonra başlık kazanan var.[1] Da Great American Bash 20 Temmuz 2008 tarihinde, McCool yendi Natalya Neidhart açılış olmak WWE Divas Champion.[18]
[değiştir] Bayanlar şampiyonu (2008-2010)

Michelle McCool olmak istiyorum 140px-Michelle_McCool_with_title Michelle McCool olmak istiyorum Magnify-clip
McCool ile Porto Riko ev Show'da WWE Bayanlar Futbol Şampiyonası

26 Aralık 2008 tarihinde bölüm SmackDown!, McCool Maryse için Divas şampiyonluk kaybetti.[19] Sonra maç döndü McCool topuk saldırarak Maria, Maçın özel konuk hakem ve kaybı için onu suçluyorsun.[19] Aşağıdaki hafta içinde McCool da, Eve Torres saldırdı[20] McCool kazandığı Eve's ilk maçı ile sonuçlanır.[21] McCool sonra yenildi Gail Kim ve Mayıs 22 tarihinde taping SmackDown numarası için bir rakip olmak WWE Bayanlar Futbol Şampiyonası.[2] Bir ay sonra at Bash, McCool ilk Bayanlar Futbol Şampiyonası kazanmak için Melina yendi.[22] Sonuç olarak, her ikisinin de Divas ve Kadın şampiyonluğu için ilk kadın oldu.[23] 26 Temmuz'da bir rövanş olarak sırasında Night of Champions, Bir kez daha şampiyonluk tutulacağı McCool Melina yendi.[24] McCool sonra bir ittifak kurdu LaylaVe bir kan davası ile girdi Mickie James, Bir beş-beş Eleme maç sonuçlandı Survivor Series, Ekibiyle hangi kaybetti. Mickie James McCool sonra şampiyonluk için de # 1 Contender oldu TLC: Masa, Merdivenler & Sandalyeler, Nerede McCool ona başlığı başarıyla korudu. McCool Mickie James de Bayanlar Futbol Şampiyonası kaybetti Royal Rumble. Maç, Layla ve McCool sonra pasta isabet var.
[değiştir] Diğer medya

5 Kasım 2007 bir hafta içinde, o beş bölüm çıktı Family Feud birkaç WWE güreşçi ve Divas ile.[25] Ayrıca 6 Şubat 2008 Episode göründü Project Runway ile Maria Kanellis, Candice Michelle, Torrie Wilson, Kristal MarshallVe Layla El.[26] 3 Haziran 2008 günü, o çıktı Best Damn Sports Show Dönemi ile John Cena.[27] Ayrıca, McCool Ocak 2009 baskısının çıktı Kas ve FitnessIle birlikte Eve Torres ve Maryse.[28]
[değiştir] Özel hayatı

Önce ve lise boyunca, McCool softball oynadı.[29] Ayrıca ilk temel oynandı Kaş-Hernando Community College.[30] McCool sonra onu aldı Master derecesi içinde Eğitim liderliği -den Florida Eyalet Üniversitesi.[30] Profesyonel önce güreşte, o öğretti devreye giriyor yedinci sınıf dört yıl için bilim Palatka, Florida.[2][30] Ayrıca Milli Physique Komitesi spor yarışmaları yarıştı.[2] Hem anne ve babası da eğitim çalışmaları; annesi bir öğretmen ve babası bir olan başkomiser.[30] Kim de futbol oynayan eski bir erkek kardeşi var University of Cincinnati.[29]
McCool Jeremy Louis Alexander, o lise uzanan kimi başlayan ile evlendi.[2][4][31] Çift 2006 yılında boşandı.[2]
McCool bir Hıristiyan olduğunu.[32] Onu güreş outfits Hıristiyan dahil, haçlar[33] Onu bir hamle en az, Faith Kesici, bir isim ona Hıristiyan inançları ile ilgili bulunmaktadır.[34] O Kasım 2007'de, o bir denizaşırı WWE tur sonra sırasında burnunun kırık birkaç güreş ilgili yaralanmalar; olmuştur Victoria's clothesline karşısında onu vurdu.[35] Diye iki kez hastaneye yapılmış iki kırık kaburga vardı kırık sternumVe kırık kılıç şeklinde olan süreci.[36]
[değiştir] Güreşte

• İmza hamle
Randy Orton
Administrator
Administrator
Randy Orton

Rep : 564

Kişi sayfası
Can:
Michelle McCool olmak istiyorum Left_bar_bleue5000/5000Michelle McCool olmak istiyorum Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Para:
Michelle McCool olmak istiyorum Left_bar_bleue100000/95000Michelle McCool olmak istiyorum Empty_bar_bleue  (100000/95000)
Meslek: WWE RPG SAHİBİ

Michelle McCool olmak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: Michelle McCool olmak istiyorum   Michelle McCool olmak istiyorum Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 10:32 am

Onay+ Konu Kilit

Michelle McCool olmak istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sheamus olmak istiyorum
» Cm Punk olmak istiyorum
» Triple H olmak istiyorum
» Ashley Olmak İstiyorum
» Maria olmak istiyorum